אודות

הסיפור שלנו

אחים כהן בע"מ, יבואנים מובילים בתחום האלכוהול בישראל, ובעלי מוניטין של יצרני מוצרי אלכוהול איכותיים, מאז 2007, שמים דגש רב על פיתוח מוצרים ייחודיים לחברות הגדולות במשק. מוצרי אלכוהול נוספים של החברה הם ברנדי, ליקרים, סירופים ותוספי קפה.

משקאות אלכוהוליים מסווגים לשלוש קבוצות: כהילים (SPIRITS) יין ובירות, לפי סדר יורד של רמת האלכוהול שבהם. לאחים כהן היצע המקיף תפריט אלכוהולי מלא, הכולל את שלושת הקבוצות הללו. באופן זה מתאפשר ללקוחות הרכבה של חבילה, למשווק ולספק, הכוללת את כל מוצרי האלכוהול, לכל שימוש ולכל אירוע, בין אם מדובר באספקת סחורה לברים או לאולמות אירועים. אחים כהן הוא בית עסק מומחה בתחום האלכוהול.

התמחות זו באה לידי ביטוי בתחום הייבוא, באמצעות ייבוא של מוצרים מאזורי ייצור בעולם בעלי התמחות, כמו בירה ברונוניה שבגרמניה. ובתהליך של פרימיומיזציה, השקה של מוצרי פרמיום או משקאות עם חזרה לפשטות ולעבודת היד, וודקה מנהטן.

לאחים כהן אסטרטגיית גידול מוגדרת המבוססת על פיתוח של מגוון מוצרים גדול, על פריצה לתחומים ולשווקים חדשים וכן גידול קבוע בתחומי הייצוא והייבוא. אנו מתייחסים לכל מוצר שלנו כאל יצירת אמנות מעוררת חושים, וככזה אנו מקפידים על תהליכי הייצור ועל איכות הרכיבים.

המפעל הראשי נמצא בירוחם ומעסיק מעל ל-25 עובדים, אנשי שיווק ומכירות וכן עובדי יצור ומנהלה, צרו קשר ונשמח ליצור אתכם שיתוף פעולה הדדי.

logo-white